Marta Wojciechowska

asuma

Asuma – rzeczoznawca majątkowy Wrocław

„ASUMA – wycena nieruchomości” gromadzi grupę specjalistów z zakresu obsługi rynku nieruchomości, którego główną osią jest wycena nieruchomości realizowana przeze mnie – rzeczoznawcę majątkowego – Martę Wojciechowską.

Asuma – wycena nieruchomości Marta Wojciechowska

Jestem specjalistą w zakresie szeroko rozumianej gospodarki nieruchomościami. Od 2007 roku posiadam uprawnienia państwowe w zakresie wyceny nieruchomości nadane przez Ministra Budownictwa i od tej pory czynnie działam jako rzeczoznawca majątkowy. Jestem członkiem Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych we Wrocławiu. Występuję również jako biegły sądowy z zakresu szacowania nieruchomości przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu.

Mam wieloletnie doświadczenie w wielu dziedzinach związanych z rynkiem nieruchomości. Praktykę zawodową nabyłam, pracując zarówno w jednostkach samorządu terytorialnego (PZK Starostwa Powiatowego we Wrocławiu, Urząd Gminy Czernica), jak i w dużych przedsiębiorstwach państwowych (PKP SA) oraz w firmach krajowych (GEOPROJEKT Sp z o.o.; Emmerson Evaluation Sp. z o.o.), zajmując samodzielne stanowiska. Obecnie głównym przedmiotem moich zainteresowań w zakresie pracy zawodowej jest wycena mieszkań , lokali użytkowych, działek budowlanych i rolnych oraz innych nieruchomości. Jako specjalista w tej dziedzinie dokonuję szacowania nieruchomości dla Klientów instytucjonalnych oraz osób prywatnych. Zajmuję się wyceną do różnych celów, takich jak: zabezpieczenie wierzytelności, procedury odszkodowawcze, postępowania skarbowo-księgowe, aport, zbycie, badanie rynku nieruchomości, doradztwo w zakresie nieruchomości.

Wycena domu, lokalu, roli, przedsiębiorstw – Wrocław

Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z Klientami instytucjonalnymi i prywatnymi pozwoliły mi dostrzec ich główne oczekiwania w zakresie oferowanych usług. Są nimi przede wszystkim skuteczność i rzetelność. Jeśli chodzi zaś o jakość współpracy, to staram się kierować głównie profesjonalizmem i terminowością. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferuję współpracę na najwyższym poziomie, zarówno jeśli chodzi o jej merytorykę, jak i przebieg. Szczególną uwagę zwracam zawsze na jakość sporządzanych opracowań, dbając, aby każdy operat szacunkowy nieruchomości był kompletny i czytelny. Niezmiennie dbam także o zachowanie pozytywnych kontaktów biznesowych.

W ramach prowadzonej działalności oferuję również współpracę na linii rzeczoznawca – finalny odbiorca opracowania (np. bank, urząd, doradca kredytowy) w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości w zakresie sporządzanego opracowania. W sprawach wątpliwych oferuję również konsulting mający na celu wybór najlepszego rozwiązania dla Klienta w danej dziedzinie.

W celu zapewnienia kompleksowej współpracy w zakresie obsługi rynku nieruchomości wypracowałam i uwierzytelniłam również współpracę ze specjalistami z zakresu:

  • pośrednictwa w obrocie nieruchomościami,
  • usług projektowych (architektonicznych, budowlanych, instalacyjnych),
  • usług budowlanych (prac wykończeniowych, opinii i ekspertyz budowlanych, project monitoringu),
  • usług geodezyjnych,
  • doradztwa kredytowego.

 Serdecznie zapraszam do współpracy.

Marta Wojciechowska
Serdecznie zachęcam do współpracy.